Віда провів перший офіційний матч за Бешикташ – "чорно-білі" здолали Антальяспор

21 січня 2018 Читать на русском

Колишній оборонець київського Динамо дебютував у турецькій Суперлізі.

Хорватський центрбек Домагой Віда вийшов у стартовому складі стамбульського Бешикташа і провів усі 90 хвилин у виїзному поєдинку з Антальяспором (2:1). Пару 28-річному колишньому "динамівцю" склав чилієць Гарі Медель.

Сівасспор Рибалки зіграв внічию з Акхісар Беледієспором Селезньова

Збій новоутворена зв'язка дала вже через вісім хвилин після старту поєдинку, коли ні Медель, ні Віда не змогли винести м'яч після прострілу зліва. Це дозволило забити бразильцю Чарльзу. Відповісти господарям взявся інший бразилець, Андерсон Таліска, який забив по голу в кожному з таймів і забезпечив Бешикташу вольову перемогу.

"Це був мій перший поєдинок і відразу важливий матч. Ми зуміли перемогти, хоч і було дуже складно. Суперліга – важкий чемпіонат. Сподіваюсь, що ми зможемо стати чемпіонами", – прокоментував свій дебют Віда офіційному сайту клубу.

Після 18 турів Бешикташ іде четвертим у турнірній таблиці. Від Істанбул Башакшехіра, який лідирує, команда хорватського захисника відстає на 6 очок.