Вернидуб: Я винний у цій поразці "Дніпру"

3 грудня 2016 Читать на русском

Наставник "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди від "Дніпра".

"Підсумок плачевний. Вітаю "Дніпро" з перемогою і хорошою грою. Вони заслужено перемогли. Так, як ми грали перший тайм – це катастрофа. Повинні були програвати не 0:2, а в 4 м'ячі. У другому таймі начебто зрівняли рахунок, мали ще моменти, потрібно було дотискати. Не змогли. Ця поразка – повністю моя вина як тренера. Не зміг достукатися. Але є і причини, не хочу їх шукати.

У нас немає глибини складу і четверо хлопців, які сьогодні не брали участь, дійсно дуже багато чого варті для нас. Не зміг я знайти оптимальний варіант. Були проблеми і в захисті, і в півзахисті. Тому, думаю, я як тренер винен в тому, що не знайшов оптимальний варіант складу, який забезпечив би результат", – цитує Вернидуба офіційний сайт "Дніпра".

"Зоря" – "Дніпро" – 2:3. Відео голів та огляд матчу

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу