Вернидуб: Це не найкраща наша гра, особливо якщо згадувати перший тайм

3 листопада 2017 Читать на русском

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував поразку від Герти (0:2) у 4 турі групового етапу Ліги Європи.

"Поразка – це поразка. Це не найкраща наша гра, особливо якщо згадувати перший тайм. Ми пропустили швидкий гол, а вже тільки потім почали грати. У другому таймі думав, що буде шанс зрівняти рахунок. Однак безглузда дитяча помилка призвела до швидкого гола. Тоді стало ясно, що Герта три очки не віддасть.

Була хороша гра двох гарних команд. Вітаю Герту з перемогою, а Зорі треба рухатися далі. Якусь роль відіграла втома нашої атаки. Було видно, що немає свіжості у Караваєва та Юрі, Сілас мені теж не сподобався.

Думаю, графік все ж таки вплинув, хоча я думав, що хлопці проявлять характер і зможуть зрівняти рахунок. Нічого страшного. Ми тільки вчимося. Потрібно вчитися на своїх помилках і не повторювати їх", – розповів Вернидуб у ефірі телеканалу "Футбол 1".