Верес та Карпати зіграли в результативну нічию на "Арені Львів"

9 грудня 2017 Читать на русском

Карпатам вдався камбек в матчі 19 туру УПЛ – 2:2.

В матчі першого кола Верес вщент розгромив Карпати – 6:1. Ростислав Волошинович, один з лідерів Вереса, пропускав поєдинок через дискваліфікацію.

У першому таймі номінальні господарі двічі забивали Підківці. Спочатку Василь Кобін після помилки Голодюка, наче центрфорвард, обіграв Федецького та точно пробив в кут – 1:0! На 28 хвилині Сергійчук головою замкнув подачу Степанюка – 2:0. "Леви" мали кілька напівнагод, але Акулінін та Мякушко не реалізували свої нагоди. На 66 хвилині Сергійчук міг закінчити матч, та гостей врятувала стійка. Після моменту Михайла свіжий Мар’ян Швед пробив з лівого флангу поміж ніг Бандурі! Карпати побігли вперед виривати нічию, а то й перемогу. За три хвилини до кінця основного часу Акулінін ударом головою рахунок зрівняв!

Верес йде на перерву з 26 очками. Львів'яни мають 15 балів.