"Вердер" на останніх хвилинах матчу вирвав перемогу у "Вольфсбурга"

24 вересня 2016 Читать на русском

В 5 турі німецького чемпіонату клуб з Бремену зумів обіграти "вовків" Хекінга – 2:1.

Переможний гол за" Вердер" провів чех з ефіопським корінням Гебре Селласі.

Зміна тренера "музикам" допомогла здобути першу в сезоні перемогу, а команді – піднятися на п’ятнадцяте місце. На 69 хвилині "вовкам" вдалася класна атака правим флангом, в результаті якої гості виконали подачу до чужого штрафного майданчика. Бременський захисник Бауер чітко поклав м’яча у власні ворота – 0:1.

На 86 хвилині розкішний удар вдався свіжому Леннарту Ті. Здавалося, поєдинок закінчиться внічию. Та іншої думки був Гебре Селассі, голова якого подарувала "Вердеру" першу перемогу.

В наступному турі Бундесліги "Вольфсбург" зустрічатиме непростий "Майнц", а "Вердер" зіграє проти "Дармштадту" Артема Федецького.