Вердер мінімально переміг Гамбург у Північному дербі

24 лютого 2018 Читать на русском

Північне німецьке дербі між Вердером та Гамбургом завершилося перемогою господарів 1:0.

Цей матч мав критично важливе значення для обох команд – Вердер, в разі перемоги, міг покинути зону стиків за виживання, а Гамбург при поразці віддалявся б від 16 місця на цілих 7 очок.

Тим не менш, у першій половині гри жодна з команд не продемонструвала агресивного натиску – за 45 хвилин був нанесений лише один удар в ствір. На відміну від футболістів, вболівальники Гамбурга були дуже активними, влаштувавши масштабне пірошоу, через що арбітр на кілька хвилин зупинив матч.

Другий тайм пройшов під диктовку Вердера, хоча його середина видалася відверто нудною. Тим не менш, бременці створили кілька класних моментів, а на 86-й хвилині вийшли вперед після автоголу ван Дронгелена.

Таким чином, Вердер переміг у дербі, набравши 26 очок та посівши комфортне 14 місце. Гамбург залишився на передостанній позиції з 17 очками.