Вальверде: Скажу, що Барселона справедливо перемогла Інтер, Конте скаже протилежне

3 жовтня 2019 Читать на русском

Головний тренер Барселони Ернесто Вальверде прокоментував перемогу над Інтером (2:1) у матчі 2 туру групового етапу Ліги чемпіонів.

"Я скажу, що це справедливий результат, а тренер Інтера скаже, що це не так.

Барселона – Інтер – 2:1 – відео голів та огляд матчу

Інтер – відмінна команда, і вони довели це в першому таймі. Ми вийшли боротися в другому таймі і забили вирішальні голи.

"Нерадзуррі" виграли свої перші шість матчів в Серії А і забили за першої же можливості. Ми внесли зміни, накрутили темп, і це дуже вплинуло на гру.

Ми знаємо, що Мессі унікальний, зрозуміло, що він робить різницю. Він був не в найкращій фізичній формі, але він додає. Пізніше ми побачили його пас під час другого голу, тому справи у нього йдуть на лад", – цитує Вальверде Football Italia.

Барселона – Інтер: оздоровлення футболу "блаугранас" при купі запитань, шикарна команда Конте та історичний гол Лаутаро