Ващук: Після відходу Ярмоленка хлопці шукають лідера

17 вересня 2017 Читать на русском

Екс-гравець Динамо Владислав Ващук прокоментував гру киян у матчі Ліги Європи проти Скендербеу.

"Не розвивав би тему двох різних таймів. Головне – це результат. Так був неприємний момент, коли ми програвали 0:1, але Олександр Хацкевич в перерві знайшов потрібні слова і хлопці з перших хвилин другої половини гри почали грати так, як мали грати зі старту матчу. На початку першого тайму просто не було належної концентрації і не вдавалося реалізувати ті моменти, які були створені.

На даний момент, після відходу Ярмоленка хлопці шукають лідера, але зараз грає вся команда. То Мораєс, то Гармаш – хто може, той і замикає. А лідери Динамо з'являтимуться поступово.

Зараз команда вся приблизно одного рівня. Хто виділиться в наступному матчі – побачимо. Це можуть бути інші хлопці. Але вони повинні проявити себе. Якщо цього не робити, то для чого грати в Динамо?", – цитує Ващука 1927.kiev.ua.

Воробей: Динамо ще треба звикнути грати без Ярмоленка

Махарадзе: В матчі Динамо – Скендербеу вболівали за киян