"Валенсія" вдруге розтрощила "Гранаду" та вийшла до 1/4 фіналу Кубка Іспанії

14 січня 2016 Читать на русском

В рамках другого матчу 1/8 фіналу Кубка Іспанії на "Нуево Лос Карменес" місцева "Гранада" приймала "Валенсію".

Гра завершилась із рахунком 3:0 на користь гостей. Валенсійці забивали в кожному із таймів. Спершу "кажанів" вивів уперед Вільфред Заїбо, який відзначився на 42 хвилині. А вже в другій 45-хвилинці перевагу підопічних Гарі Невілла збільшив Пако Алькасер (63 хвилина), який перед взяттям воріт вийшов на заміну. Проте цього виявилось їм замало, і вже під завісу матчу після удару з 11-метрової позначки вирішальну крапку поставив Пабло П'ятті.

Зауважимо, що "Валенсія" грала спокійно та повністю контролювала гру. Крім того, 6-разовий чемпіон Іспанії мав достатньо гольових моментів.

Отже, у підсумку "Валенсія" виходить до 1/4 фіналу Кубка Іспанії, оскільки в першій грі здолала "Гранаду" із рахунком 4:0.