Валенсія вдома перемогла Реал Сосьєдад

25 лютого 2018 Читать на русском

Месталья святкує важку перемогу рідної Валенсії в матчі проти непоступливого Сосьєдада.

Виграти даний матч було вкрай важливо для "кажанів" – в разі поразки вони на 5 очок відстали б від третього Реала і, що найголовніше – на стільки ж очок підпустили б п'ятий Вільярреал. Однак, гості з Сан-Себастьяну провели черговий впертий матч, допустивши небагато помилок.

Втім, Валенсія покарала і за них. На 34-й хвилині Санті Міна замкнув націлену передачу Монтої, а у другому таймі скористався помилкою голкіпера Сосьєдада, оформивши дубль. Останнє було зроблено дуже вчасно, адже за 14 хвилин до цього Валенсія наплужила у своїй штрафній і пропустила від Оярсабаля.

Сосьєдада на більше не вистачило, тому Валенсія відсвяткувала домашню перемогу 2:1 і продовжила гонитву за Реалом та Атлетіко. "Кажани" утримують третю позицію з 49 очками. Сосьєдад від поразки нічого не втратив, залишившись на 14-й сходинці з 29 очками.