Валенсія сенсаційно відібрала очки в Реала

28 серпня 2017 Читать на русском

Валенсія у рамках 2 туру чемпіонату Іспанії зіграла внічию з мадридським Реалом (2:2).

Господарі поля швидко відкрили рахунок у протистоянні – Асенсіо красиво пробив без шансів для голкіпера. Проте "кажани" дуже швидко відновили паритет. Солер вже на 18 хвилині зробив рахунок 1:1.

Мадридці тримали гру під контролем, більше володіли м'ячем та створювали моменти, проте на 77 хвилині Кондогбія забив гол, ускладнивши "вершковим" завдання на цей матч. Часу залишалося мало, але гравці Реала не зволікали й почали фінальний штурм. На 83 хвилині зустрічі Асенсіо оформив дубль, встановивши остаточний рахунок 2:2. Додамо, що на останніх хвилинах команда Зідана створила ще кілька супернагод, але вирвати перемогу Реалу так і не вдалося.

Таким чином, після двох турів Ла Ліги в активі Реала та Валенсії по 4 очки.

Іспанія. Прімера, 2 тур

Реал – Валенсія – 2:2

Голи: Асенсіо, 10, 83 – Солер, 18, Кондогбія, 77

Карвахаль зірвався на Асенсіо та Васкесі, отримавши м'ячем у обличчя під час тренування Реала