Валенсія на виїзді зіграла внічию проти Сельти

21 квітня 2018 Читать на русском

У матчі 34 туру іспанської Прімери між Сельтою та Валенсією переможців не було.

Матч мав важливе значення для обох команд. Валенсія в разі перемоги наздогнала б Реал, який наразі йде третім, а Сельта продовжувала б створювати конкуренцію у боротьбі за єврокубки.

Перший тайм пройшов досить рівно, а от у другому Валенсія набрала обертів та виглядала гострішою. Зусиллями Санті Міни "кажанам" вдалося вийти вперед на 59-й хвилині, однак вже через чотири хвилини Максіміліан Госмес зрівняв рахунок у грі. Валенсія, не дивлячись на свій постійний тиск, так і не змогла забити ще раз, але і Сельта у чужих воротах більше не відзначалася. Матч завершився бойовою нічиєю – 1:1.

Таким чином, Валенсія набирає 66 очок, втративши шанс наздогнати мадридський Реал, у якого 68 очок. Сельта, в свою чергу, набрала 45 очок та залишилась на 10-й сходинці, відстаючи від Севільї на 7 очок.