УЄФА привітав легенду Динамо з днем народження, пригадавши гол у ворота Манчестер Сіті

25 квітня 14:17 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Колишній півзахисник Динамо Олег Гусєв отримав вітання від УЄФА з нагоди свого 41-річчя.

Прес-служба УЄФА привітала Олега Гусєва з днем народження та пригадала його гол у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи сезону 2010/11 проти Манчестер Сіті (2:0).

Хто розсудить СК Дніпро-1 – Динамо: призначення арбітрів на 26-й тур УПЛ

В середині першого тайму Андрій Шевченко вивід киян вперед, а на 77-й хвилині зустрічі Гусєв приборкав скидку головою від Мілевського і потужно пробив під поперечину, подвоївши рахунок.

Нагадаємо, Гусєв перейшов у Динамо у 2003 році з київського Арсенала. Хавбек 5 разів вигравав золоті медалі першості, стільки ж разів ставав володарем Кубка України, а також тричі виборював Суперкубок. Загалом провів за "біло-синіх" 438 матчів, в яких забив 96 голів. Також у доробку Гусєва 13 м'ячів у 98 поєдинках за збірну України.

Нині Олег Анатолійович працює асистентом Олександра Шовковського у тренерському штабі Динамо.

"Перемогу над Шахтарем святкували дуже гучно": автор шалених голів в УПЛ – про Раванеллі у Києві і казку у Волочиську