Улюблена команда Деніса. "Аталанта" - "Інтер" - 1:1. ВІДЕО

29 жовтня 2013 Читать на русском

10-ий тур італійської Серії А відкривав матч у Бергамо.

Команді Маццарі, яка і так відстала від третього місця на 4 бали, не варто було втрачати цінні очки на полі середняка першості. Але бергамаскі як почали активніше, так і заслужили бодай на нічию. уже на 9-ій хвилині Гуарін вибивав круглого з лінії воріт міланців. А згодом забив "Інтер" - пройшла аргентинська комбінація Паласіо-Альварес.

Голова капітана "Аталанти" Хермана Деніса виявилась найспритнішою після навісу з флангу - 1:1. Як виявилось, це взяття воріт стало останнім в зустріч. До слова, Деніс забив "нерадзуррі" вже 7-ий гол - більше від аргентинського страйкера не діставалось нікому.

У перерві Маццарі вимушено поміняв воротаря Хандановіча. Заміни ж, спрямовані на підсилення атаки, не спрацювали. Тайдер та Ікарді кілька разів чіплялись за м'яч і навіть просили пенальті, а ось чогось продуктивнішого ми не дочекалися.

Четвертий поспіль сезон "Аталанта" у рідних стінах відбирає очки в "Інтера" - 3 нічиї та одна перемога.

"Аталанта" - "Інтер" - 1:1 (0:0)

Голи: Деніс, 25 - Альварес, 16