Ультрас зірвали матч в Італії – фанати закидали поле піротехнікою

2 червня 2023 Читать на русском

В італійському чемпіонаті відбувся запальний поєдинок, який визначив команду, що вилітає до Серії C.

В першому поєдинку за збереження місця в Серії В Брешія з мінімальним рахунком поступилася Козенці (0:1). Матч-відповідь вийшов запальним через буяння вболівальників господарів поля.

Фанати Роми кинули стілець в арбітра фіналу ЛЄ, його дочка була в сльозах – відео ганьби

"Ластівки" лідирували після першого тайму, але гол Мероні на 90+5 хвилині поховав всі надії Брешії зберегти своє місце. Забитий м'яч викликав обурення ультрас, які почали закидати поле піротехнікою, а потім увірвалися на зелений прямокутник. Головний арбітр зустрічі був змушений відправити команди у підтрибунне приміщення. Після наради зі своїми помічниками суддя ухвалив рішення не продовжувати матч. Вболівальники Козенци опинилися в заручниках на стадіоні, який змогли покинути тільки о першій ночі.

Таким чином, Брешія вперше з 1985 року вилетіла в Серію С, а Козенца продовжить виступати в Серії В в наступному сезоні.

Трагедія у Фуріані: поєдинок між Бастією і Марселем перетворився на жахіття, яке забрало 18 життів