Ультрас "Карпат" та "Динамо" зіграли у надрезультативну нічию. ФОТО. ВІДЕО

12 квітня 2014 Читать на русском

У Львові відбувся матч єдності між вболівальниками “Карпат” та київського “Динамо”.

Поєдинок пройшов на “Арені Львів” й завершився з рахунком 8:8.

Ця зустріч стала черговим доказом того, що футбольні фанати прекрасно розуміють необхідність дружби та порозуміння у складний для країни час.

З перших хвилин матчу господарі поля заволоділи ініціативою й без упину атакували ворота столичних ультрас, забиваючи при цьому гол за голом. Кияни зуміли вирівняти гру лише у другій половині матчу, коли “зелено-білі” фанати виглядали вже дещо втомленими. Відтак другий тайм можна занести в актив вболівальників “Динамо”, які зуміли врятувати нічию у цьому поєдинку.

Додамо, що після матчу фанати обох клубів організують спільний марш до стадіону “Україна”, де о 17:00 розпочнеться протистояння 25 туру УПЛ між “Карпатами” та “Динамо”.