Українець забив дебютний гол у Вірменії та врятував команду від поразки

31 травня 2020 Читать на русском

Екс-захисник Карпат Сергій Вакуленко допоміг своїй команді у черговому матчі чемпіонату Вірменії.

Український легіонер Арарата-Вірменії Сергій Вакуленко у матчі 19-го туру чемпіонату відкрив лік своїм голам – захисник відзначився у воротах Ширака з Гюмрі.

Екс-захисник Карпат оцінив імовірність зміни громадянства і виступів за іншу збірну

Команда екс-захисника Карпат пропустила вже на 8-й хвилині, однак ще до перерви українцю вдалось відновити статус-кво, замкнувши передачу з флангу і буквально "засунувши" м'яч у сітку воріт суперника. У другому таймі команди голів не забивали і зустріч так і завершилась 1:1.

Арарат-Вірменія впевнено очолює турнірну таблицю набравши 37 очок і випереджає найближчого переслідувача – Лорі – на 4 пункти.

Екс-гравці збірної України і Динамо стали перлинами екзотичного чемпіонату – як знайти перший клуб за 2 роки