Україна U-21 в серії пенальті поступилася Фінляндії U-21 у фіналі турніру імені Лобановського

8 червня 2017 Читать на русском

Україна U-21 у фінальному матчі турніру імені Валерія Лобановського поступилася в серії пенальті Фінляндії з рахунком 3:5.

Підопічні Головка діяли гостріше, однак на завершальній стадії атаки їм бракувало влучності. У першому таймі українці створили один стовідсотковий момент, коли Щебетун влучив у поперечку після передачі Тимчика. Ще двічі фінів виручав Яаскелайнен, який, зокрема, впорався з хорошими ударами Лучкевича та Вачіберадзе.

Після перерви картина на полі не змінилась. Україна виглядала переконливіше, але свою перевагу у голи втілити ніяк не могла. Збунь, зокрема, не реалізував вихід віч-на-віч, затягнувши з ударом. Відтак долю матчу вирішила серія пенальті, де більше пощастило фінам – 5:3.