Україна U-17 – в еліт-раунді Євро-2019: підопічні Єзерського обіграли Боснію і Герцеговину

16 жовтня 2018 Читать на русском

Юнацька збірна України обіграла Боснію та Герцеговину та продовжить боротьбу за путівку на Євро-2019.

Початок матчу для підопічних Володимира Єзерського видався вдалим – на 13-й хвилині українці заробили пенальті, який впевнено реалізував Судаков.

Україна U-19 розгромила Словаччину та здобула путівку в еліт-раунд Євро-2019 з першого місця у групі

Згодом Шуранов подвоїв перевагу нашої команди, але перед свистком на перерву боснійцям вдалося відіграти один м'яч.

Після перерви Шуранов оформив дубль. Суперник не опустив руки та знову скоротив відставання. Втім, до кінця гри підопічні Єзерського контролювали хід матчу та зберегли переможний рахунок.

Україна із 7 очками в активі виходить у еліт раунд Євро-2019 з першого місця в групі. Друге місце зайняли ісландці, з якими наші хлопці розійшлися з рахунком 2:2.

Матчі життя у відборі до Євро-2019 – шанси і розклади збірних України перед фіналом етапів кваліфікації

Євро-2019, груповий етап

Україна U-17 – Боснія і Герцеговина U-17 – 3:2

Голи: Судаков, 13 (пен.), Шуранов, 29, 68 – Юсуповіч, 45+1, Дураковіч, 74 (пен.)

Вилучення: Бобаріч, 89 (Боснія і Герцеговина)