Україна U-18 зіграла внічию з Італією у рамках підготовки до кваліфікації Євро-2018

12 квітня 2017 Читать на русском

Юнацька збірна України зіграла внічию 0:0 з італійцями у товариському матчі на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

Перший тайм матчу українців з італійцями повністю відповідав статусу товариської гри. Жодна зі збірних не вмикала високі швидкості, віддаючи перевагу надійній грі у центральній зоні та позаду. Першу небезпечну ситуацію для взяття воріт у матчі створила збірна України. На 24-й хвилині Сухар відгукнувся на навісну передачу Янакова з лівого флангу, однак воротар встиг скластися, відбивши у падінні удар українського футболіста.

У другому таймі тренери обох команд надали ігровий час запасним футболістам. Остання десятихвилинка зустрічі пройшла в атаках збірної України, проте в більшості випадків дії наших футболістів були занадто прогнозованими для італійських захисників.