Україна стартувала на ЧС-2016 з футзалу поразкою від Бразилії з легендарним Фалькао

12 вересня 2016 Читать на русском

Футзальна збірна України програла свій стартовий матч Мундіалю проти чинних чемпіонів світу і його п’ятиразових королів – команди Бразилії.

Головні фаворити турніру, капітаном яких є легендарний Фалькао, довго не запрягали і вже у першому таймі завдяки двом стандартам створили собі непоганий гандикап.

Українці відплатили тією ж монетою – ще один стандарт, кутовий, і Микола Грицина змушує суперників знову мобілізуватись. На допомогу бразильцям приходить наш Олександр Сорокін, який під тиском Родріго заштовхав м’яч у власні ворота.

У підсумку 1:3 – аби зберегти шанси поборотись за одну із двох путівок у плей-офф, українцям потрібно у четвер перемагати австралійців.

Останні стартували на Чемпіонаті світу-2016 з перемоги. Збірна Мозамбіку пропустили тричі ще у першому таймі, утім австралійці ледве не поплатились за те, що скинули оберти – 2:3.

Голи з іншої планети або уроки бразильського Фалькао (ВІДЕО)

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини