Вихід "синьо-жовтих" у плей-офф футзального Євро-2022 у відеоогляді матчу Україна – Португалія – 0:1

29 січня 2022 Читать на русском

Збірна Португалії обіграла Україну в третьому турі чемпіонату Європи з футзалу, проте "синьо-жовті" здобули путівку до 1/4 фіналу. Дивіться відео гола та огляд поєдинку на Футбол 24.

Євро-2022 з футзалу, 3 тур

Група А

Україна – Португалія – 0:1

Гол: Зікі, 37

Португалія на правах фаворита активніше розпочала поєдинок, хоча Україна не забувала гостро відповідати – Чернявський не зміг реалізувати вихід віч-на-віч. У першій половині командам не вдалось забити, а от по перерві Португалія таки вийшла вперед завдяки голу Зікі. Гра так і завершилась перемогою "селесао", проте Україна, в підсумку, теж вийшла з групи через перемогу Сербії над Нідерландами.

Україна дивом пролізла у плей-офф футзального Євро-2022 – конкуренти подарували путівку в 1/4 фіналу

Таким чином, "синьо-жовті" зіграють в чвертьфіналі з Казахстаном – переможцем групи B. Поєдинок відбудеться у понеділок, 31 січня.