Україна – Північна Македонія: лідер гостей виділив перевагу над командою Шевченка

17 червня 2021 Читать на русском

Головна зірка Північної Македонії Горан Пандев не засмучується після гри проти України (1:2).

"Просто добре відіграти 45 хвилин недостатньо на таких турнірах. Ми повинні весь матч проводити на такому рівні, як ми зіграли сьогодні у другому таймі.

Україна – Північна Македонія: післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка – компліменти супернику, прогрес та заміни

У нас були шанси зрівняти рахунок до призначеного в наші ворота пенальті, але такий футбол. Проте, не варто забувати, що ми вперше граємо на такому рівні", – цитує Пандева сайт УЄФА.

Варто відзначити, що для македонців це дебют на континентальній першості. Доля виходу з групи для українців вирішуватиметься у понеділок, 21 червня, у двобої зі збірною Австрії.

Україна з боями перемогла Північну Македонію – 2 нереалізовані пенальті та історичні герої у важкому матчі Євро-2020