Угорщина – Франція – 1:1 – відео голів і огляд матчу

19 червня 2021 Читать на русском

У рамках 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи зустрічалися команди Угорщини та Франції. Дивіться відео голів та огляд гри на "Футбол 24".

Матч 2-го туру Євро-2020 Угорщина – Франція розпочався о 16:00 за київським часом. Телетрансляція доступна на ТК "Футбол 1/2", текстову онлайн-трансляцію провів "Футбол 24".

Французи володіли ініціативою в першому таймі, але у компенсований час забила саме Угорщина. Аттіла Фіоло ударом з носка з меж штрафного вразив ближній кут воріт Льоріса, шокувавши чемпіонів світу.

Угорщина втримала сенсаційну нічию з Францією на Євро-2020

Команда Дешама відновила рівновагу вже по перерві. Після прострілу Кіліана Мбаппе Антуан Грізманн був першим на підбиранні та розстріляв ворота Угорщини. Це був останній гол у матчі – Угорщина набрала перше очко на Євро-2020 і піднялася з останнього місця, а Франція з 4-ма пунктами очолила квартет.