Уельс розгромив Китай у дебютному матчі Гіггза – Бейл оформив хет-трик

Сьогодні відбувся дебютний поєдинок Раяна Гіггза в якості головного тренера збірної Уельса.

Товариські матчі
завершено
-

У стартовому матчі товариського турніру Кубок Китаю місцева збірна на чолі з Марчелло Ліппі поступилася Уельсу з рахунком 0:6.

Британська команда, на чолі якої дебютував 44-річний Райан Гіггз, зробила результат ще в першому таймі. До перерви дубль Гарета Бейла і голи Сема Воукса і Харрі Вілсона встановили величезну перевагу гостей. У другому таймі Бейл і Воукс забили ще по голу і сформували остаточний рахунок.

Гіггз: Бейл щасливий в Реалі

Додамо, що для Гіггза цей матч став першим в повноцінній тренерській кар'єрі. До цього він в 2014 році провів кілька матчів в якості тимчасового наставника Манчестер Юнайтед, а в період роботи на "Олд Траффорд" Луї ван Гала входив в його тренерський штаб.

Відзначимо, що ні Уельс, ні Китай, не кваліфікувались на ЧС-2018.