У боротьбі за виживання. "Лечче" - "Сієна" - 4:1. ВІДЕО

19 лютого 2012 Читать на русском

Команди, які ще й дотепер фліртують із зоною вильоту, у 24 турі Серії А зустрічалися між собою.

Хоча "Сієну", навіть попри те,що вона грала в гостях, напевне можна було вважати фаворитом поєдинку. Ще б пак – "чорно-білі" у двох попередніх турах зіграли внічию з "Ювентусом" та перемогли "Рому".
Свою перевагу вони спочатку продемонстрували і у цьому матчі – Дель Гроссо на 25-й хвилині відкрив рахунок.

Однак гол у відповідь Мурьєля дозволив командам піти на перерву у рівному статусі.

А от другий тайм виявився повністю за господарями. Ді Мікеле, Квардадо та Брівіо довели рахунок до розгромного. Останній, до речі, забивав вже тоді, коли його команда залишилася у меншості – на 90-й хвилині, отримавши червону картку, поле поле покинув Блазі.

4:1 - "Лечче" залишився на 17 місці, однак тепер відставання від "Сієни", яка знаходиться на рятувальній 16 позиції, становить лише два очки.

"Лечче" - "Сієна" - 4:1 (1:1)

Голи: Мурьєль, 32, Ді Мікеле, 68 (з пен), Квардадо, 82, Брівіо, 90+4 – Дель Гроссо, 25

Попередження: Оддо, 37, Карроцьєрі, 55, Квардадо, 80 – Реджіналдо, 21, Терці, 36, Розеттіні, 52, Вергассола, 85

Вилучення: Блазі, 90 (С)