Карабах зіграв внічию з Атлетіко та здобув перше очко в Лізі чемпіонів

18 жовтня 2017 Читать на русском

У 3 турі Ліги чемпіонів Карабах (Азербайджан) та Атлетіко (Іспанія) зіграли внічию в Баку – 0:0

У першому таймі Карабах, незважаючи на перевагу у володінні м’ячем, жодного разу не влучив в площину воріт Облака. До свистка на перерву Гайтан, Хіменес, Грізманн, Сауль Ньїгес могли відкривати рахунок, але "матрацники" або ж били мимо, або ж Карабах виручав воротар Шехіч (Каніболоцький перебував на заміні).

На 54 хвилині Грізманн таки забив, але через офсайд у француза гол не зарахували. Карабах відповів небезпечним ударом нападника Ндлову. На 75 хвилині Ндлову упав в боротьбі з Годіном. Замість пенальті француз Буке показав Діно жовту, яка для гравця з ПАР виявилася другою.

В меншості азербайджанці вистояли та набирають перший бал в Лізі чемпіонів. Іспанці мають 2 бали. Найближчим часом суперником "матрацників" буде Сельта, а команда Гурбанова зіграє проти Сабаїла.