"Тут всі команди, як верблюди": Ребров відповів на закиди журналістів про слабкість чемпіонату ОАЕ

22 травня 2022 Читать на русском

Наставник Аль-Айна Сергій Ребров поставив на місце журналістів, які знецінюють силу арабської першості.

"Іноді трапляються публікації наших журналістів, які кажуть, що Ребров поїхав в Емірати працювати з верблюдами. У Європі – Формула-1, а він поїхав працювати із верблюдами.

"Що спільного між "перегонами на верблюдах" та футболом?": відомий коментатор – про шанси Реброва очолити топ-клуб

Але я хотів би нагадати, що тут усі команди, як верблюди. Тут немає такого, що в когось команда Формули-1, а в інших верблюд.

Насправді наша команда минулого сезону посіла шосте місце. Я не прийшов до команди, яка зобов'язана вигравати чемпіонат. Минулого сезону було шосте місце, і не так багато гравців змінилося. Мені цікаво працювати тут. Я бачу, що й самим футболістам цікаво працювати зі мною", – зазначив Ребров у програмі "ПРЯМА ЧЕРВОНА".

Нагадаємо, український фахівець очолив Аль-Айн у червні 2021 року і одразу привів його до чемпіонства. Золоті медалі першості підопічні Реброва поклали у Кубок ліги. Контракт Сергія з Аль-Айном чинний до 30 червня.

Помста Реброву: чому Зубков покине Ференцварош і до чого тут Шахтар