Тухель назвав головну причину поразки Челсі від Лестера у фіналі Кубка Англії

16 травня 2021 Читать на русском

Головний тренер "синіх" Томас Тухель прокоментував поразку своєї команди у кубковому протистоянні з "лисами" (0:1).

"Ми розчаровані, але не розгнівані грою, яку показали хлопці. Думаю, нашої гри було достатньо, щоб виграти. Нам просто не пощастило.

Тріумфальний шедевр Тілеманса у відеоогляді фіналу Кубка Англії Челсі – Лестер – 0:1

Ми ніколи не приховували, що везіння потрібно, щоб перемагати на такому рівні. Потрібні імпульс, рішення, дрібні деталі, рефері.

Ми добре оборонялися, добре контратакували, не допустили контратак від однієї з найкращих контратакувальних команд Європи. Наші рішення у першому таймі були дуже неспокійними, ми намагалися форсувати їх.

У Аспілікуети був серйозний момент, і в другому таймі ми контролювали гру. Ми пропустили гол з нічого. Це фантастичний і везучий гол. У нас був момент у Мейсона, офсайд, який був на межі. Нам сьогодні не пощастило", – цитує Тухеля Football.London.

Нагадаємо, Челсі, поступаючись по ходу матчу 0:1, зумів на 89-й хвилині зрівняти, однак арбітр після використання системи VAR зафіксував офсайд і гол скасував. Як наслідок, Лестер здобув першу у своїй історії перемогу у Кубку Англії.

Лестер вперше в історії виграв Кубок Англії, втримавши перемогу над Челсі – Тілеманс забив шедевр, VAR створив драму