Ця гра стане бестселером. "Наполі" - "Лаціо" - 4:3. ФОТО. ВІДЕО

3 квітня 2011

Триллер на "Сан-Паоло". Автори сценарію Маццарі та Рейя. В головній ролі Кавані.

Інакше як трилером цей поєдинок просто не назвеш. Двічі “Наполі” довелося відіграватися по ходу матчу. Спочатку господарі нівелювали різницю у два м’ячі, а потім, програючи 3:2, знову зрівняли рахунок.

До речі, третій гол “Лаціо” у свої ворота забив Ароніка і тим самим компенсував суддівську неуважність — рефері поєдинку за хвилину перед цим голом не помітив, що м’яч від поперечки таки пересік лінію воріт Де Санктіса і не зарахував взяття воріт.

Але “Наполі” в цей день повинен був перемагати. Принаймні так вважав вщерть заповнений “Сан-Паоло”, вболівальники на якому неначе окрилювали своїх улюбленців і ті раз по раз шукали ключі до воріт Муслери, подекуди навіть нехтуючи оборонними діями.

Така тактика себе виправдала — на 88 хвилині Кавані перекинув голкіпера гостей і приніс перемогу своїй команді.

Цей гол став третім для уругвайця у матчі і 25 у цьогорічній першості Італії.

Тепер “Наполі” лише на три пункти відстає від лідера “Мілану”, так що підопічні Маццарі все ще не втратили шансу здобути Скудетто.

”Наполі” - “Лаціо” - 4:3 (0:1)

Голи: Доссена, 60, Кавані, 62, 82 (з пен.), 88 - Маурі, 29, Діас, 57, Ароніка, 68 (аг)

Попередження: Доссена, 34, Кампаньяро, 87, Кавані, 90 - Діас, 57, Скуллі, 69,

Вилучення: Б’ява, 80 (Л)

“Наполі”: Де Санктіс, Кампаньяро, Доссена (Гаргано, 77), Каннаваол, Ароніка, Гамшік, Паціенца (Маскара, 58), Єбда (Лукареллі, 86), Маджо, Кавані, Лавессі

“Лаціо”: Муслера, Б’ява, Ґаррідо, Ліхштайнер, Діас, Брешіано (Стендарто, 83), Гонсалес, Броккі, Маурі, Сарате (Флокарі, 84), Скуллі