Циганков забив блискучий гол за Жирону, Довбик віддав перший асист – відео результативних дій українцівlight

18 вересня 2023 Читать на русском

Вінгер збірної України Віктор Циганков відзначився голом у матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії Гранада – Жирона. Артем Довбик віддав асист. Дивіться відео на "Футбол 24".

Віктор Циганков, як і Артем Довбик, вийшли у стартовому складі на матч 5-го туру Ла Ліги. На 22-й хвилині колишній вінгер Динамо записав до свого активу забитий гол.

Жирона втримала перемогу над Гранадою у матчі з 6 голами– шедевр Циганкова та асист Довбика стали ключовими у зустрічі

Циганков отримав пас від Савіо і обвідним ударом вразив ворота Гранади. М'яч влетів практично у дев'ятку. Рахунок став 1:0 на користь Жирони.

Це перший гол Циганкова у сезоні 2023/24. Також в його активі гольовий пас на Артема Довбика у матчі першого туру проти Реал Сосьєдада.

Відео гола Віктора Циганкова у матчі Гранада – Жирона

А на 35-й хвилині результативною дією відзначився і Артем Довбик. Нападник збірної України після подачі зі штрафного скинув на Лопеса, який довів рахунок до 3:0, вразивши порожні ворота. Для форварда збірної України це перший гольовий пас у складі Жирони.