"Це тільки початок", – Сульшер емоційно прокоментував перемогу над Челсі та оцінив дебют Магуайра

11 серпня 2019 Читать на русском

Головний тренер Манчестер Юнайтед Уле Гуннар Сульшер поділився враженнями від феєричної перемоги над Челсі (4:0) в рамках першого туру АПЛ.

"Ми чудово провели другий тайм: добре оборонялися, контратакували і вдало розпоряджалися м'ячем. Пізніше трохи підсіли, але нам пощастило піти на перерву з рахунком 1:0 на нашу користь.

Манчестер Юнайтед – Челсі – 4:0 – відео голів та огляд матчу

Можливості команди залежать від фізичної підготовки. Хлопці старанно працюють, і це – тільки початок. У другому таймі ми повірили в себе і діяли більш спокійно і впевнено.

Магуайр? Він зробив саме те, через що ми його купили – грав в обох штрафних майданчиках, був спокійним в роботі з м'ячем", – цитує Сульшера Sky Sports.

Наступний поєдинок МЮ проведе проти Вулверхептона 19 серпня, початок о 22:00.