Це - дно. "МЮ" - "Фулхем" - 2:2. ВІДЕО

9 лютого 2014 Читать на русском

"Червоні дияволи" не зуміли обіграти останню команду Прем'єр-ліги.

Манкуніанці збиралися одразу ж накрити "Фулхем" мокрим рядном, однак аутсайдер тримав бадьору оборону, а на 19-ій хвилині організував неймовірну відповідь. Холтбі на лівому фланзі побачив ривок Сідвелла по центру воріт і м'яко накинув м'яч на хід Стіву, а той замкнув у дотик.

"Дияволи" забилися в паніці. Накочуючи атаки хвиля за хвилею, вони втрачали голову при їх завершенні, часто-густо навішуючи в нікуди. Іноді неймовірну реакцію демонстрував кіпер "котеджерів" Стекеленбург, який, до прикладу, потягнув удар Карріка в першому таймі або ж постріл Руні під поперечку після перерви.

Мойєс кинув у бій трьох джокерів - Янузая, Валенсію та Чічаріто, і "Фулхем" таки не встояв. Упродовж однієї хвилини все перевернулося з ніг на голову, а наставник "МЮ" радів так, наче це успіх у матчі щонайменше Ліги чемпіонів. Та останнє слово було за гостями. На передостанній хвилині швидка контра втілилася в удар Річардсона, з яким впорався Де Хеа, але на добиванні - досвідчений Бент - 2:2.

"МЮ" - "Фулхем" - 2:2 (0:1)

Голи: ван Персі, 79, Каррік, 80 - Сідвелл, 19, Бент, 90+4