Трилер в Салвадорі. Бельгія - США - 2:1

2 липня 2014 Читать на русском

Збірна Бельгії тільки в овертаймі здобула перемогу над США і пробилась у чвертьфінал, де зіграє з Мессі і компанією.

Бельгійців можна легко називати одними з головних фаворитів Чемпіонату. Ця збірна одна з небагатьох на цьому Мундіалі, яка поки що виграла усі свої матчі. Крім того, Бельгія - одна з найзірковіших, де практично кожна лінія рівноцінно збалансована. Але попри ці фактори, команда Вільмотса в групі не демонструвала тієї гри, яку від неї очікували - три перемоги були здобуті лише з різницею в один м'яч. Збірна США після групового етапу теж залишила більше запитань, аніж відповідей, і важко було передбачити що чекати від неї сьогодні. Тим цікавішим обіцяв бути матч.

Сьогодні ми стали свідками четвертого овертайму на цьому Мундіалі. Таке враження, що команди 90 хвилин придивляються одна до одної, а грати у футбол починають тільки після 90 хвилин. Судіть самі, у 8 матчів 1/8 фіналу 7 голів з 20 було забито саме у додатковому часі! Штати розпочали сьогоднішній матч дуже обережно - перший удар в площину вони завдали десь в середині першого тайму. Бельгійці ж пробували організовувати свої атаки. Якщо в першому таймі в них не все виходило, то в другій 45-хвилинці бельгійці все більше й більше турбували Ховарда, який крутився як білка в колесі і не раз врятував свою команду. Американці відбивалися, але наприкінці матчу вирішити долю матчу могли саме вони. Правда, Вондоловскі зіграв вкрай невдало, пробивши з кількох метрів вище воріт. Цей гол міг вивести США у чвертьфінал, адже до кінця зустрічі залишались лічені секунди. В підсумки команда Клінсмана поплатилася. Де Брюйне вже на початку першого додаткового часу забив перший гол, а наприкінці Лукаку зробив рахунок 2:0. У США, здавалось, уже не залишалось шансів, але гол Гріна все змінив. У США було ще вдосталь часу, аби зрівняти рахунок і в них було чимало можливостей, однак жодною з них "янки" так і не скористалися.

Бельгія - США - 2:1

Голи: Де Брюйне, 93, Лукаку, 105 - Грін, 107