Три плюс один від Роналду. "Реал" - "Леванте" - 4:2. ВІДЕО

13 лютого 2012 Читать на русском

Інтрига чатувала. Як у матчі, так і у чемпіонаті. Вже на п’ятій хвилині Кабрал вивів гостей вперед. Більше того, гравці "Леванте" ледь на перерву не пішли переможцями. Завадив Роналду…

На 45-й хвилині Іборра зіграв рукою у власному карному, за що справедливо отримав жовту картку. Тільки от стала вона для нього вже другою, тож "Леванте" залишився у меншості. Та ще й пенальті. Кріштіано 11-метрові виконувати вміє перфектно – 1:1 і 15 хвилин перерви.

Відпочинок пішов на користь господарям. Особливо вдало діяв (як, переважно, і зазвичай) Кріштіану Роналду. На 50-й хвилині він головою замкнув навіс від Ігуаїна, а на 57-й створив справжній футбольний шедевр, закинувши м’яча за комірець Густаво Мунуа.

Спробував повернути інтригу Аруна Коне, який на 63-й хвилині скоротив відставання - 3:2. Та вже за три хвилини після цього Бензема, отримавши пас від Роналду, трішки змістився вправо і пробив під дальню стійку. Мунуа капітулював вчетверте і востаннє у цьому матчі. Щоправда, Касільяс також більше не пропустив.

4:2 – "Реал" відривається від "Барселони" на відстань десяти очок, а у Роналду вже 27 голів у 22-х матчах та шість гольових передач.

"Реал" - "Леванте" - 4:2 (1:1)

Голи: Роналду, 45 (з пен.), 50, 57, Бензема, 66 – Кабрал, 5, Коне, 63

Попередження: Рамос, 36, Пепе, 49, Арбелоа, 84 – Серрано, 34, Іборра, 37, 44, Кабрал, 87

Вилучення: Іборра, 44 (Л)