Тренер Зорі Грицай: Після таких голів на останніх хвилинах емоції тільки позитивні

6 листопада 2017 Читать на русском

Тренер луганської Зорі Олександр Грицай прокоментував гру своєї команди проти Олімпіка.

"Трохи не так ми почали матч як домовлялися. Пропустили гол. В принципі, гра була під нашим контролем. Були моменти, які ми, на жаль, не змогли реалізувати. Другий тайм. Стандарти для нас хворе місце. Пропустили ще один м'яч. Видалення струсонуло нас. Хлопці молодці, дотиснули суперника і в черговий раз показали характер.

Червона картка Андрієвського? Я не бачив епізод повністю. Раз так вирішив суддя, напевно, червона картка була. Не можу зараз сказати щось конкретне. Треба подивитися повтор.

Після таких голів на останніх хвилинах емоції тільки позитивні. Хлопці радіють такому результату сьогодні. Сьогодні ми програвали 3:1 і грали вдесятьох. У такій ситуації зрівняти рахунок і врятувати поєдинок – непросто. У нас тільки позитивні емоції зараз", – цитує Олександра Грицая офіційний сайт Зорі.