Трансфер Яремчука: тренер Бенфіки натякає на прощання з українцем

27 серпня 2022 Читать на русском

Нападнику Бенфіки Роману Яремчуку належить ухвалити важливе рішення щодо своєї кар'єри.

Останнім часом португальська преса ледь не щодня ділиться інсайдами щодо майбутнього Романа Яремчука. Суть одна – 26-річний форвард невдовзі повинен змінити команду.

Яремчук може покинути Бенфіку за однієї умови – Севілья готує пропозицію

Підігріває інтригу й наставник лісабонців. Спочатку Рогер Шмідт не випустив українця на поле у матчі-відповіді проти Динамо, хоча результат першого тайму дозволяв експериментувати. Сьогодні фахівець зовсім не включив Яремчука до заявки. Бенфіка і без нього легко розібралася з Боавіштою (3:0).

Нагадаємо, українець перебрався до Португалії минулого літа. У дебютному сезоні Яремчук відіграв за Бенфіку 40 матчів, у яких забив 9 голів та віддав 6 асистів. У нинішній кампанії Роман провів на полі 130 хвилин за 5 матчів та відзначився результативною передачею.