Тотті врятував "Рому" від поразки у божевільній зустрічі з "Аталантою"

17 квітня 2016 Читать на русском

У 33 турі Серії "Аталанта" ледь не вирвала сенсаційну перемогу у "Роми", зігравши в надрезультативну нічию 3:3.

Перший неймовірний момент у матчі, аби вивести свою команду вперед, втратив Перотті, який із близької відстані не зумів відправити м'яч у ворота "Аталанти". Щоправда, через мить Дієго реабілітувався за згаяний до цього шанс, віддавши чудову передачу на Діня (француз через травму був замінений перед перервою), який відкрив рахунок у зустрічі. Згодом комфортнішим рахунок для "вовків" зробив Наінгголан.

Однак, господарі не знітилися і зробили, здавалось, неможливе - спочатку рахунок зусиллями Д'Алессандро і Бор'єлло ще до паузи зрівняли. А вже у другій 45-хвилинці взагалі вийшли вперед - другий м'яч до свого активу записав колишній гравець римлян Бор'єлло.

Після такого розвитку подій Марко міг забивати ще, проте свої моменти не реалізував, як із протилежного боку Джеко, удар якого пройшовся над поперечиною. Те, що не вдалося боснійцю, здійснив Тотті, ветеран "Роми", провівши на полі менше десяти хвилин, врятував поєдинок для підопічних Спалетті - фантастичний поєдинок у Бергамо.

Як наслідок, "Рома" із 65 балами розташувалася на третій сходинці, коли "Аталанта" (37 очок) - лише чотирнадцята.