Тоттенхем вирвав перемогу у Лестера та фінішує 3-м, Ліверпуль розгромив Брайтон та отримав путівку у Лігу чемпіонів

13 травня 2018 Читать на русском

Завершилися останні матчі Ліверпуля та Тоттенхема в поточному сезоні АПЛ.

Матч Тоттенхем – Лестер подарував глядачам велику кількість голів та неабияку інтригу.

Вже до 7 хвилини команди обмінялися голами. Згодом Марез вивів "лисиць" вперед, а Іхеаначо подвоїв перевагу гостей. По перерві Ламела зробив дубль, а Фукс оформив автогол. Варді зрівняв рахунок, але Харрі Кейн забив ювілейний 30-й матч у поточному сезоні АПЛ та забезпечив "шпорам" перемогу.

Тоттенхем із 77 очками фінішував на 3 місці, Лестер із 47 балами закінчив чемпіонат на 9 позиції.

Чемпіонат Англії, 38 тур

Тоттенхем – Лестер – 5:4

Голи: Кейн, 7, 76, Ламела, 49, 60, Фукс (автогол), 53 – Варді, 4, 73, Марез, 16, Іхеаначо, 47

Ліверпуль у домашньому поєдинку проти Брайтона не мав проблем та здобув перемогу 4:0, яка забезпечила мерсисайдцям 4 місце та путівку у Лігу чемпіонів.

Ліверпуль – Брайтон – 4:0

Голи: Салах, 26, Ловрен, 40, Соланке, 53, Робертсон, 85