Інтер знищив СПАЛ і повернувся на друге місце в Серії А, Торіно розгромив Дженоа

17 липня 2020 Читать на русском

Відбулись чергові матчі 33-го туру Серії А. Читайте звіт поєдинків чемпіонату Італії на сайті Футбол 24.

Чемпіонат Італії 2019/20, 33-й тур

Торіно – Дженоа – 3:0

Голи: Бремер, 32, Лукіч, 76, Белотті, 90

СПАЛ – Інтер – 0:4

Голи: Кандрева, 37, Бірагі, 55, Санчас, 60, Гальярдіні, 74

Торіно не залишив шансів Дженоа. Перший тайм туринці виграли мінімально завдяки голу Бремера. А у другій половині Белотті потягнув "биків" за собою, спочатку асистувавши Лукічу (відзначимо класний удар серба в дев'ятку), а потім потужним ударом у верхній кут прошив Періна.

Програму дня закривав поєдинок у Феррарі між місцевим СПАЛом та Інтером. Господарі вже давно де-факто вилетіли у Серію Б, а от міланці в разі перемоги повернулися б на другу позицію. Підопічні Антоніо Конте не стали створювати собі проблем, а влаштували переконливий розгром – його на 37-й хвилині точним ударом з правого краю штрафного започаткував Кандрева.

До перерви СПАЛ тримав рахунок 0:1, але після посипався. На 55-й хвилині Бірагі блискучим пострілом метрів з 20-ти забив другий гол Інтера, на 60-й Санчес замкнув простріл Бірагі з лівого флангу, а на 74-й Гальярдіні переправив пас Янга у порожні ворота – 0:4. Це був останній гол у матчі. Інтер святкує розгромну перемогу.