"Торіно" вирвав перемогу у "Болоньї"

16 квітня 2016 Читать на русском

У першому матчі 33 туру Серії А "Болонья" не зуміла в рідних стінах обіграти "Торіно". Більше того, пропустила єдиний гол у компенсований час.

На двох команди створили в основний час лише два по-справжньому небезпечні моменти. У дебюті поєдинку кіпер "Болоньї" Антоніо Міранте парирував удар Джозефа Мартінеса. А вже у другому таймі Еммануель Джакерріні міг виводити вперед господарів, але влучив у стійку.

Розв'язка настала на другій доданій хвилині матчу. Россеттіні сфолив у межах власного штрафного майданчика, а Белотті реалізував пенальті. "Торіно" їде додому з перемогою - 0:1.

Таким чином "Болонья" збільшила свою серію без перемог до 8 матчів. Натомість "Торіно" довів переможну серію до 3 матчів. Поки Василь Прийма в оренді у "Фрозіноне", туринці піднялися на 10 сходинку, обійшовши "Дженоа" - 42 очки. У "Болоньї" залишається 37 пунктів. Вона - тринадцята.