Топ-новини: Дніпро вперше вилетів з УПЛ, Барселона, Арсенал і Борусія виграли кубки

28 травня 2017 Читать на русском

Дайджест головних футбольних новин за 27 травня.

Україна та наші легіонери

Дніпро вперше в історії вилетів у нижчий дивізіон. Карпати обіграли Вольнь і врятувались.

З Першої ліги в УПЛ вперше в історії пробилась Десна.

Нападник Зорі зацікавив Брюгге. Водночас Зоря підписала бразильців.

Маліновський допоміг Генку вийти у фінал плей-офф за Лігу Європи, розгромивши команду Безуса.

Європа

Арсенал виграв Кубок Англії, здолавши Челсі. Барселона завоювала Кубок Іспанії, обігравши Алавес. Борусія Д трумфувала в Кубку Німеччини проти Айнтрахта. ПСЖ взяв Кубок Франції, вирвавши перемогу у фіналі на останніх хвилинах.

Нападник Ювентуса став першим гравцем 2000 року народження, хто забив гол серед топ-5 ліг Європи.

Руй Патрісіу отримав пам'ятник у Португалії, яким увіковічнили епізод з фіналу Євро-2016.

The Telegraph: Конте підпише новий контракт з Челсі з зарплатнею майже 10 мільйонів фунтів.

Мертенс підписав новий контракт з Наполі.

Кейн – найкращий гравець АПЛ сезону-2016/17 за версією вболівальників.

Анонс

Читайте на "Футбол 24" підсумки туру чемпіонату України та національних кубків, а також топ-10 постів зірок футболу в соцмережах.