Типу за Лігу Європи. "Гамбурґ" - "Вольфсбург" - 1:1. ВІДЕО

5 травня 2013 Читать на русском

З великою натяжкою цей матч можна назвати боротьбою за місце у Лізі Європи, хоча, до честі гостей, вони робили все можливе, аби до неї наблизитися.

Та більше вони робили вже після того, як під саму завісу першого тайму Вестерманн якнайкраще скористався навісом від ван дер Варта — 1:0.
Гол у відповідь трапився у середині другого тайму і він на рахунку Хасебе. Власне, після цього “Вольфсбург” значно активніше став діяти в атаці, і нагод здобути перемогу отримав чимало, але...

Але нічия - справедливий рахунок цієї гри, про що якнайкраще свідчить майже рівна статистика за усіма показниками. Гри, після якої “Гамбурґ” із 45-а очками знаходиться на сьомій сходинці, а “Вольсбург” з активом у 41 бал, на чотири сходинки нижче.

“Гамбурґ” - “Вольфсбург” - 1:1 (1:0)

Голи: Вестерманн, 45 - Хасебе, 65