Тенісне побиття і рекорд 40-річного Моліни у відеоогляді матчу Мальорка – Гранада – 2:6

7 травня 2022 Читать на русском

Гранада розчавила Мальорку у битві борців за виживання. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Перший тайм завершився нічиєю 1:1. Луїс Суарес найкраще зорієнтувався у карному майданчику, на що Мальорка відповіла гарматою 38-річного Сальви Севільї.

Гранада розтрощила Мальорку, забивши шість голів і покинувши зону вильоту – 40-річний Моліна оформив дубль

По перерві почалося побиття господарів і концерт іншого ветерана – Хорхе Моліни. Форвард Гранади оформив 2 голи+асист, ставши найстаршим автором дубля в історії Прімери (40 років і 15 днів). "Насриди" зупинилися на тенісному рахунку 6:2 і здобули надважливі 3 очки.