Тедеско про трилер Айнтрахт – Шальке: Прошу вибачення за емоції, вчитимусь на своїх помилках

17 грудня 2017 Читать на русском

Головний тренер Шальке Доменіко Тедеско прокоментував черговий героїчний матч його команди в Бундеслізі. Команда Коноплянки врятувалась, програючи на 82-у хвилину 0:2.

"Ми пропустили вже на старті гри. Завжди нелегко зберігати спокій у подібних ситуаціях. Однак ми переважали в першому таймі, хоча й не створювали достатньо гольових можливостей. Моменти Шопфа і Харіта (з пасу Коноплянки, – прим. "Футбол 24") – ось і все.

Ярмоленко і Коноплянка отримали низькі оцінки за матчі 17 туру Бундесліги

Після перерви Айнтрахт діяв дуже спритно і ловив нас на контратаках. Після 2:0 ми почали грати більш прямолінійно, закидаючи м'ячі у штрафний суперника, і це спрацювало. У нас прекрасний менталітет. Ми завжди віримо в себе і підштовхуємо один одного – команда так класно розвивається.

Хочу також попросити вибачення перед громадськістю за свої дії до кінця гри. Це був дуже емоційний матч, а я матиму нагоду вчитись на своїх помилках", – цитує Тедеско офіційний сайт Шальке.