Тайсон віддав рятівний асист у Бразилії, провал команди екс-форварда збірної України

У 15-му турі бразильської Серії А зіграли кілька колишніх зірок Української Прем'єр-ліги.

Голи: Ліма, 19 (пен) – Мойзес, 23

Вилучення: Кадоріні, 90+1 (Інт)

Флуміненсе – Корінтіанс – 4:0

Голи: Маноель, 16, Кано, 43, 71, Фред, 90+1

У старті Інтернасьйонала на матч із середняком таблиці Сеарою із наших старих знайомих вийшов тільки Тайсон – Карлос Де Пена і Вітао пропускали гру. Саме екс-капітан Шахтаря віддав гольовий пас зі штрафного у середині першого тайму. Асист вінгера допоміг Інтеру зрівняти рахунок, адже перед тим Сеара забила з пенальті. Рахунок 1:1 став остаточним. Інтернасьйонал опустився на 5-ту сходинку Серії А.

"Голкіпер-привид" покинув Шахтар – 20 років у структурі і жодної офіційної секунди на полі

А от Корінтіанс, у складі якого вийшов Жуніор Мораєс, доволі несподівано без шансів згорів на виїзді Флуміненсе – 0:4. Екс-форвард Шахтаря і збірної України відіграв 57 хвилин та отримав жовту картку. Після цього фіаско його команда випала з топ-3 і посідає 4 місце турнірної таблиці.

Ребров і неперевершена сімка: хто з українців поїде на Близький Схід?

Відео асисту Тайсона на 0:44