Суперкамбек з аномальною кількістю додаткового часу у відеоогляді матчу Вулверхемптон – Лідс – 2:3

19 березня 2022 Читать на русском

Лідс показав дива характеру у поєдинку 30 туру АПЛ проти Вулверхемптона. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Перший тайм склався для "вовків" ідеально. Хонні та Трінкау відвантажили супернику по м'ячу, причому другий зробив це аж на 11-й доданій хвилині (було кілька травм, замін і тривалих зупинок).

Лідс вирвав перемогу над Вулверхемптоном, відігравшись з 0:2 у трагікомічному матчі з 5 травмами й 20 доданими хвилинами

Катастрофа Вулверхемптона почалася в дебюті другої половини, коли вилучили Рауля Хіменеса. Лідс у більшості влаштував потужну навалу, яка принесла перемогу. Тут також не обійшлось без гола в компенсований час. Арбітр додав 8 хвилин, і на першій з них Люк Айлінг вирвав для "павичів" всі 3 очки.