Супергерой Мудрик роздратував тренера Челсі, фанати не повірили українцю – сенсаційні подробиці від англійських ЗМІfire

20 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

Українському вінгеру Челсі Михайлові Мудрику вдалося стати ключовою фігурою чвертьфінального протистояння Кубка англійської ліги у матчі проти Ньюкасла.

Михайло Мудрик у матчі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги проти Ньюкасла з'явився на футбольному полі лише наприкінці другого тайму, коли Челсі поступався з рахунком 0:1. Вже у доданий арбітром час українцю вдалось скористатися помилкою Кірана Тріпп'єра і точним ударом у кут воріт перевести гру у серію післяматчевих пенальті.

В лотереї Мудрику також вдалося відзначитися, розвівши по кутах м'яч і Мартіна Дубравку. Удар Михайла з позначки став останнім у виконанні гравців Челсі – до цього багатостраждальний Тріпп'єр не зумів влучити у площину воріт, а Петровіч парирував удар шотландського ветерана Метью Рітчі. Про бенефіс українця, його роль у нинішньому Челсі і не тільки дивіться у новому випуску YouTube-каналу "Футбол 24".

Довбик переплюнув Циганкова і здивував Іспанію, Лунін потрапив у пастку, дивні оцінки Яремчука