Суха перемога манкуніанців у відеоогляді матчу Манчестер Юнайтед – Вулверхемптон – 2:0

13 травня 2023 Читать на русском

Манчестер Юнайтед приймав Вулверхемптон у 36 турі АПЛ. Дивіться відеоогляд матчу на "Футбол 24".

Два тури поспіль Манчестер Юнайтед не міг перемогти в рамках чемпіонату Англії. Команда Тен Хага підпустила близько Ліверпуль і ризикувала втратити четверту сходинку. Тому було необхідно перервати чорну смугу і здобути перемогу. Завдяки Марсьялю та Гарначо це вдалося зробити.

Забарний дебютував в основі Борнмута й привіз гол, хоча провів хороший тайм – МЮ розбив Вулвз, Саутгемптон вилетів з АПЛ

Манчестер Юнайтед залишається на четвертому місці, випереджаючи Ліверпуль на чотири бали. Вулверхемптон посідає 13 сходинку з 40 очками.