Суддя показав жовту картку нападнику Селтіка Гріффітсу, в якого кинули скляною пляшкою фанати Лінфілда

15 липня 2017 Читать на русском

Скандальний епізод трапився у матчі 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, в якому Лінфілд приймав Селтік.

На 63-й хвилині зустрічі нападник Селтіка Лейдж Гріффітс намагався виконати кутовий, однак в його сторону полетіла велика кількість різноманітніх речей, включаючи навіть скляну пляшку з-під алкоголю. Гріффітс вказав на це арбітру, однак той розцінив це як затягування часу та показав футболісту жовту картку. Вже на 69-й хвилині Гріффітс був замінений, а Селтік здобув перемогу з рахунком 2:0.

Після матчу емоції не вщухали, адже гравець підійшов до трибуни господарів та прив'язав на ворота шарф Селтіка. Фанати Лінфілда одразу почали вибігати на поле, однак вже там на них чекала поліція.